دیوار پوششی w625

اگر به دنبال اجرای یک دیوار پوششی با کمترین نیاز به مصالح مصرفی هستید w625 بهترین گزینه انتخابی برای شماست.
در این نوع ساختار دیوار پوششی یک لایه پوششی به ضخامت 12.5 میلیمتر بر روی زیر سازی فلزی که از قبل آماده شده است و مستقل از دیوار زمینه است اجرا می شود.

دیوار پوششی W628 -b

در این دیوار پوششی دو لایه پوششی بر روی زیر سازی فلزی مستقل از دیوار زمینه اجرا می شود.
مقاومت بسیار بالا در برابر ضربات و امکان دست یابی به کد حریق تا 90 دقیقه از ویژگی های دیوار پوششی w628b می باشد. همچنین در صورت استفاده از لایه گذاری 25*2 میلیمتر امکان استاد گذاری با فواصل تا 100 سانتیمتر وجود داشته که سرعت اجرایی را افزایش می دهد.در این نوع دیوار لایه ها به صورت افقی نصب می گردند.

دیوار پوششی w629

در این مدل از ساختار دیوار پوششی استاد گذاری به صورت دو تایی انجام میگیرد.
ساختار ویژه زیر سلزی در دیوار پوششی w629مزایایی از جمله:
ارتفاع مجاز بالا و سهولت در اجرای لایه عایق را در بر دارد.
امکان دستیابی به کد حریق تا 90 دقیقه یکی از ویژگی های دیوار پوششی w629 می باشد.
در این ساختار پوشش کاری در دو لایه انجام می شود.

دیوار پوششی w630

در این نوع دیوار پوششی استادها به صورت افقی اجرا می شوند.ساختار ویژه زیر سلزی در دیوار پوششی w630 این امکان را می دهد تا پوشش کاری بدون محدودیت در ارتفاع انجام گیرد.از ویژگی های مهم دیوار پوششی w630 امکان دستیابی به کد حریق تا 90 دقیقه است.در این نوع ساختار دیوار پوشش کاری در دو لایه انجام می شود.

دیوار پوششی با سازه متصل به دیوار

در این نوع ساختار صفحات روکشدار گچی بر روی یک زیر سازی فلزی که به دیوار زمینه متصل است توسط پیچ سوار می شوند.وجود فضای خالی بین صفحات گچی و دیوار زمینه فضای مناسبی را برای نصب لایه عایق به وجود می آورد.و همچنین اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی بدون نیاز به ایجاد شکاف به آسانی انجام میگیرد این نوع پوشش کاری راه حل مناسبی برای کار بر روی سطوح نا صاف و نا میزان و همچنین مشکلاتی از قبیل رطوبت آلودگی میزان جذب و... می باشد.

دیوار پوششی بدون سازه

از لحاظ ساختاری دیوار پوششی بدون نیاز به سازه متصل به زمینه مشابه دیوار های جدا کننده کناف هستند با این تفاوت که پنل ها فقط در یک طرف ساختار نصب می شوند.مهمترین مزیت این نوع ساختار مشکلات دیوا زمینه از قبیل نا صافی,رطوبت و... خللی در کار ایجاد نمی کند.
موارد استفاده از این پوشش کاری:
-اجرای ساختار با کد حریق مد نظر باشد.
-ساختاری بالای 3 متر باشد.
- نصب کار های طره ای با بارگذاری و محاسبات استاتیکی مشخص.

دیوار پوششی

دیوار پوششی کناف ساختار هایی هستند که جایگزین مناسب سفید کاری,گچ و خاک میباشد.
بهبود خصوصیات فیزیکی مانند عایق صوتی و حرارتی,پوشش معماری و باز سازی دیوار های بنایی مورد استفاده قرار می گیرند.
دارای دو نوع مختلف است که در دو گروه بدون سازه یا با سازه فلزی قرار می گیرند.

دیوار پوششی مستقل بدون استاد دارای کد حریقw628-a

این ساختار برای پوشاندن مسیر عبور تاسیساتی که به صورت قائم هستند مورد استفاده قرار میگیرند. خصوصیات اخیر در چاه های تاسیساتی,به واسطه انتشار صدای ناشی از حرکت سیال در لوله ها و ارتباط عمودی میان طبقات و امکان نفوذ و سرایت آتش از اهمیت بالایی برخوردار است. در این ساختار دو لایه پوششی به ضخامت 25 میلیمتر به صورت افقی بر روی سازه های دو طرف (که به دیوار های کناری وصل هستند)نصب میشوند.
بنابراین استاد گذاری وجود نداشته و سرعت اجرایی بالا می رود.این ویژگی باعث می شود پوشش کاری در ارتفاع بدون محدویت انجام شود.

دیوار پوشش مستقل دو لایه W626

در صورتی که اجرای دیوار پوششی مستقل با ارتفاع و مقاومت در برابر ضربه بیشتری نسبت به w625 مد نظر باشد w626 گزینه مناسبی است.
در این نوع ساختار دو لایه به ضخامت 12.5 میلیمتر بر روی زیر سازی فلزی مستقل از دیوار زمینه اجرا میشود.

دیوار جدا کننده w111

در واقع دیوار جدا کننده w11 ساختار پایه و اساسی دیوار های جدا کننده کناف می باشد. ساختا این دیوار در بر دارنده یک ردیف سازه و یک پنل در هر طرف می باشد.از ویژگی های مهم این دیوار سطح اشغال کم,حداقل مصالح مصرفی جهت اجرا وسادگی است.دیوار w111 جهت تقسیمات داخلی واحد های مسکونی,اداری و تجاری استفاده می شود.اگر سرعت اجرایی بالا با کمترین مصرف مصالح و هزینه پایین مد نظر باشد دیوار جدا کننده w111 بهترین گزینه است.

دیوار جدا کننده با عملکرد صوتی بالاw115

دیوار جدا کننده w115 در مواردی استفاده می شود که عایق صوتی بالا مورد نظر باشد. ساختار کلی این دیوار شامل دو ردیف سازه دو لایه پنل در هر طرف می باشد.این دو ردیف سازه به وسیله فوم کناف از هم جدا می شوند.که این عمل باعث جلوگیری از عبور صدا از دیوار می شود. همچنین به خاطر نوع زیر سازی این دیوار امکان استفاده از لایه های عایق صوتی در هر دو لایه وجود دارد کاربرد این ساختار:برای دیوار های جدا کننده بین واحد های مسکونی,اطاق های هتل و بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها و...

دیوار جدا کننده با مقاومت مکانیکی بالاw112

دیوار جدا کننده w112 یک دیوار با قابلیت های فنی فراوان است.ساختار کلی این دیوار شامل یک ردیف سازه و دولایه پنل در هر طرف می باشد.این دیوار علاوه بر این که وزن کمی دارد و سطح کمی را اشغال می کند دارای مقاومت مکانیکی بالایی است.دیوار جدا کننده w112 در جاهایی که ارتفاع بلند دیوار مطرح باشد و محل هایی که در معرض ضربه و حامل وزن بالا مانند سنگ,کاشی,کابینت و سایر بار های طره ای هستند به کار گرفته می شود.دیوار های لابی,راهرو,آشپزخانه,سرویس بهداشتی مدارس از جمله محل هایی هستند که این دیوار کاربرد دارد. یکی دیگر از ویژگی های این دیوار عایق صوتی بالا و عملکرد مناسب در برابر حریق است.

دیوارجدا کننده تاسیساتیw116

دیوا جدا کننده w116 کناف در محل هایی مانند سرویس بهداشتی که حجم و تراکم تاسیسات زیاد است مور استفاده قرار می گیرد.ساختا این سازه شامل دو ردیف سازه و دو ردیف پنل در هر طرف است.این دو ردیف سازه با فاصله از هم اجرا می شوند و با استفاده از برش هایی از پنل به هم وصل می شوند این ویژگی امکان عبور تاسیسات را بدون تداخل با زیر سازی فلزی را به ارمغان می آورد.همچنین این دیوار در محل های بادبند دار نیز به کار می رود(در این حالت بادبند ها در فاصله بین دو ردیف قرار می گیرند.)

تمامی حقوق این سایت برای آرند سازه ایران محفوظ میباشد